Facebook все-таки видалив сторінку терориста Гіві

поділитись

0

270

У відповідях на його численні докази про зверставах і злочини бойовика "Сомалі" присутня лояльність його персони

Сьогодні соціальна мережа Facebook все-таки видалила сторінку фан-клубу командира донецьких бойовиків Михайла Толстих по кличці Гіві.

Про це повідомляє Кореспондент.

Адміністатори соцмережі менш, ніж через дві доби відреагували на пост блогера Костянтина Катишева про те, що Facebook захищає сторінку терориста і бачить в ній розпалювання міжнаціональної ненависті.

За словами журналіста, відразу після публікації українці почали масово скаржитися на сторінку Гіві, і Facebook відреагував.

Раніше він повідомляв, що у відповідях на його численні докази про зверставах і злочини бойовика "Сомалі" присутня лояльність його персони.

Терорист зареєстрований в Facebook як "громадський діяч".

"Судячи з усього, адміністрації ФБ цього достатньо, щоб закривати очі на діяльність людини, що потрапила до списку санкцій Євросоюзу ще в лютому 2015 року", - писав він раніше.

Читайте також: Facebook заблокував російського журналіста за цитату з "хохлом" з Пушкіна

Терорист Гіві керував атаками на українських військових у Донецькому аеропорту.

Нагадаємо, що адміністрація Facebook заблокувала офіційну сторінку полку "Азов", а також "Кріп". Український літератор Андрій Бондар, нардеп Борислав Береза ​​та журналіст Юрій Бутусов вирішили подати до суду на адміністрацію соціальної мережі. Причиною позову є шкода, заподіяна репутації за блокування.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
У Києві масово обкрадають автомобілі на парковках торгових центрів.
0
0
18:02 24.03.2017
У Києві задушили викладача МАУП, щоб не віддавати йому борги.
0
0
14:13 24.03.2017
На зустрічі були присутні архітектори та експерти з строительсву доріг
5
0
06:10 24.03.2017