"Вести" залишилися без головного редактора: Гужва пішов з холдингу

поділитись

0

412

Головний редактор щоденної газети "Вести" Ігор Гужва покинув покинув однойменний холдинг, а також склав повноваження главреда

Головний редактор щоденної газети "Вести" Ігор Гужва покинув покинув однойменний холдинг, а також склав повноваження головреда, повідомляє прес-служба компанії.

"Хочу повідомити, що прийняв рішення покинути Media Holding Vesti Ukrainе і продав належну мені частку корпоративних прав в медіахолдингу", - повідомив Гужва.

Відзначимо, в медіахолдинг "Вести" входять однойменна щоденна безкоштовна газета, сайт, радіостанція, телеканал UBR і тижневий журнал Репортер. Офіційні права власності на всі активи медіахолдінгу наразі належать однойменній кіпрської компанії Media Holding Vesti Ukrainе, повідомляють в компанії.

В "Вестях" не повідомляють причину відставки Гужви. Разом з тим, РБК-Україна інфомує, що покупцем його частки стала кіпрська компанія.

"Новим керівником холдингу призначена Ольга Семченко", - також зазначило джерело.

Читайте також: Азаров створює "уряд України" у вигнанні

Семченко працювала прес-секретарем міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якому приписують володіння медіа-Холдіна "Вести". За даними ЗМІ, Гужва планує на вересень запуск нового медіа-проекту.

"Схоже, це буде аналог газети "Вести". Частина редакції, наскільки я знаю, вже збираються переходити в новий проект до Ігоря", - повідомило джерело.

Сам Гужва не коментує цю інформацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що головному редактору "Вестей" висунули підозру в несплаті податків.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Світ
19.10.2017
Пристрої знаходяться в залі вильоту міжнародного терміналу
0
0
20:42 18.10.2017
І тут людям готують їжу ...
0
0
15:44 18.10.2017
Все більше і більше вантажівок і автобусів
0
0
10:57 18.10.2017
Київводоканал попередив про відключення водопостачання
0
0
08:16 18.10.2017