Порошенка просять перейменувати Україну на Україну-Русь

поділитись

0

650

Новоград-Волинський міський голова вніс пропозицію Президенту України про перейменування держави

Новоград-Волинський міський голова вніс пропозицію Президенту України Петру Порошенку про перейменування держави Україна на "Україна-Русь". Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Мер Володимир Загривий видав відповідне розпорядження.

"Текст пропозиції невдовзі буде направлено Верховній Раді, Уряду і Асоціації міст України, усім міським головам для розгляду в ході обговорення та внесення змін до Конституції України, а також надано депутатам міської ради для опрацювання в постійних комісіях та фракціях для внесення цього питання на розгляд міської ради", - повідомили у прес-службі.

Читайте також: "Молодшого лейтенанта" замінить "хорунжий" - Порошенко

Крім того, відповідний лист надіслано Президенту України.

У листі зазначається, що саме це найменування було вкрадене в українського народу разом з його славною історією та присвоєне декілька століть тому нинішньою країною-агресором. А також наголошується: "Зазначений факт стане найкращою пошаною для багатомільйонних українських патріотів, які віддали свої життя за свій Народ. Так розпочнеться активний процес побудови Нової України-Русі".

Нагадаємо, у Дніпропетровську розпочали опитування жителів щодо варіантів нової назви міста. Висловитись щодо цього дніпропетровці можуть, заповнивши спеціальну форму на офіційному інтернет-сайті міської ради.

Загалом учасникам голосування пропонують обрати одну з 9 назв: Дніпропетровськ, Дніпрослав, Дніпро, Січеслав, Дніпровськ, Дніпрополь, Кодак, Новий Кодак, Святослав.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Вартість землі оцінили в 1,4 млрд. доларів
0
0
09:10 29.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017