Нацгвардійцям бракує військових госпіталів – командир медроти

поділитись

0

214

У Нацгвардії немає госпіталів, окрім одного недалеко від Львова, хоча й тут хворих вже назбиралось багато - Ігор Ільків

Для нацгвардійців потрібно створити хоча б три нові госпіталі, оскільки для них зараз існує лише один.

Про це сказав командир медичної роти Північного територіального управління Нацгвардії Ігор Ільків у коментарі Радіо Свобода для програми "Молодь Плюс".

Вони повинні прийняти хоча б 250 хворих і бути розміщені в різних регіонах України, наприклад, у Львові, Одесі, Харкові чи Києві, додав лікар.

"Нацгвардія трошки важче переживає всі питання, ніж Збройні сили України. У Збройних силах хоча б була налагоджена структура госпіталів, медичних рот, військово-польових госпіталів, яка зараз працює і діє. А у Нацгвардії немає госпіталів, окрім одного недалеко від Львова, хоча й тут хворих вже назбиралось багато", – сказав Ільків.

Читайте також: Канадський мобільний військовий госпіталь передадуть до АТО (фото)

Маючи досвід роботи у миротворчих місіях ООН у гарячих точках, Ігор Ільків також зазначив, що лише в Україні в часи гібридної війни військових лікарів можуть розстріляти під час виконання службових обов'язків у зоні бойових дій.

"Гібридна війна взагалі неправильна. Я був у миротворчих військах, а тепер маю досвід цієї війни. Завжди з медичною службою взаємодіяли, їх поважали, ніколи не нищили та не розстрілювали. Ми ж самі, наша медрота поховала чотирьох людей, а п'ятий пропав безвісти. Їх нахабно обстріляли і підірвали під час відступу з Дебальцева, коли вони везли поранених і важко хворих", – додав командир медроти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
У вагоні стоїть суцільна димова хмара, що виїдає очі
0
0
22:35 23.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017