"Таємні" свідки звинуватили Сенцова у дружбі з сатаністами

поділитись
Адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна вимагала розсекретити свідка "Смирницьку", але суд не задовольнив вимогу захисту

Сьогодні в суді в Ростові-на-Дону Росії у відкритому режимі пройшов допит засекречених свідків у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченко.

Як повідомляє Новое время, першим свідком виступив громадянин "Іванов", який на момент анексії Криму працював у ФСБ.

"Я засекречений, тому що в залі - ЗМІ. Я не виключаю, що прихильники українських праворадикальних рухів будуть мені мститися", - казав свідок.

Другою свої відомості розповіла "Олександра Смирницька", яка брала участь у зустрічах проукраїнських кримчан. За її даними, на ці зустрічі приходили кримський татарин Асанов, Геннадій Афанасьєв та "інші, які відносяться до культури готів та сатаністів".

Після такої заяви адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна вимагала розсекретити свідка "Смирницьку", але суд не задовольнив вимогу захисту.

Читайте також: Головний свідок звинувачення у справі Сенцова відмовився говорити

Нагадаємо, що сьогодні правозахисний центр "Меморіал" визнав українського режисера Олега Сенцова і кримського активіста Олександра Кольченко, яких російські чиновники звинувачують у тероризмі, політичними ув'язненими.

Українського режисера Олега Сенцова вже більше року утримують у російській в'язниці. На думку слідства, він брав участь в організації теракту в Криму під проводом "Правого сектора",який підпалив офіс "Російської громади Криму" і партії "Єдина Росія" в Сімферополі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
На фото дійсно можна помітити купу сміття, яке валяється у вітрині
0
0
18:33 21.07.2018
У магазині є вагове печиво, крупи, за яким, по всій видимості, ці щури ночами можуть і полазити
0
0
17:39 21.07.2018
В ході досудового розслідування було встановлено трьох осіб, причетних до скоєння цього злочину
0
0
10:54 21.07.2018
Організатори готують розваги на будь-який смак
0
0
05:30 21.07.2018
Ось це нахабство, навіть під землю залізли і продовжують злити багатьох городян
0
0
02:01 21.07.2018