Львів'яни збирають гуртом використані батарейки та собачі відходи (фото)

поділитись

0

434

Над втіленням проекту працювали понад три місяці

[gallery]

У дворах та на дитмайданчиках у Франківському районі Львова облаштують ще десять універсальних боксів до кінця серпня. Конструкції мають біо-пакети для прибирання за собаками та окреме відділення для утилізації використаних батарейок.

Про це пише видання "Вголос".

"Насправді це звичайна культура кожного, яка повинна починатись з малого, саме з таких простих речей, у даному випадку – це прибирання за своїми домашніми улюбленцями у громадських місцях та правильна утилізація батарейок", - розповів ініціатор ідеї Андріян Гутник.

Читайте також: На столичній Оболоні роздають "комплекти для розмінування"

За його словами, над втіленням проекту працювали понад три місяці. Спільно із активними мешканцями мікрорайону обрали перших 10 місць, де на їх думку необхідно встановити універсальні бокси.

"До нас вже звернулись волонтери – це люди, які власне живуть у цьому мікрорайоні та готові щодня обходити усі місця з облаштованими боксами для того, аби наповнити їх біо-пакетами та збирати використані батарейки, проводячи освітню роботу", - додав він.

Наразі сервіс є абсолютно безкоштовним та соціальним. Його мета - чисте довкілля та створення комфортних умов як для відпочинку городян.

Нагадаємо, 25 квітня, на Оболонській набережній у Києві встановили спеціальний стенд для господарів із тваринами. Завдяки йому, люди зможуть брати зручні пакети та прибирати за своїми улюбленцями.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Названі терміни перекриття руху
0
0
18:17 24.11.2017
Третьокласницю пограбували просто під час уроку
0
0
17:32 24.11.2017
Користувачів розлютила чергова обіцянка влади
0
0
13:42 24.11.2017