Повітряне командування «Центр» отримало нового керівника (фото)

поділитись
Під час наради нового командира ознайомили із станом справ підпорядкованих військових частин та визначили першочергові завдання та шляхи по їх втіленню

[gallery]

Особовому складу повітряного командування "Центр" повітряних сил призначили нового командира. Ним став заступник командувача Повітряних сил Збройних сил полковник Анатолій Кривоножко.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Нового керівника призначив начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил генерал-лейтенант Віктор Сідаш під час робочої поїздки до Василькова.

Попередній командир, а нині перший заступник командувача Повітряних Сил генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, подякував особовому складу за сумлінну службу, розуміння та підтримку. Він додав, що його підопічні бездоганно виконували всі поставлені перед ними завдань в ім'я захисту, становлення миру та процвітання рідної Батьківщини.

Читайте також: Міноборони подарує сотню квартир харківським військовим

Колишній керівник "Центру" провів нараду із керівним складом. В ході неї нового командира ознайомили із станом справ підпорядкованих військових частин, а також визначили першочергові завдання та шляхи по їх втіленню.

Нагадаємо, українські військові, не зважаючи на намагання ворога зруйнувати інфраструктуру на Донбасі, щоденно проводять роботи з усунення наслідків збройного конфлікту. Нещодавно вони налагодили роботу по відновленню електропостачання в місті Мар'їнка та відремонтовано понад 10 кілометрів ліній електромереж.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Водій і двоє пасажирів Audi зовсім втратили відчуття адекватності
0
0
03:29 17.07.2018
Приватні перевізники вже розвішали відповідні оголошення у власних маршрутках
0
0
23:05 16.07.2018
Ціни на проїзд у Києві побили всі рекорди
0
0
22:22 16.07.2018
Працівники залізниці займаються дивними махінаціями
0
0
22:15 16.07.2018
Київська влада оголосила повний список вулиць, які будуть перекриті
0
0
21:35 16.07.2018