ЦВК просить Раду визначити населені пункти на Донбасі, де виборів не буде

поділитись

0

344

У Центральній виборчій комісії виступали за проведення місцевих виборів уже нині на всій підконтрольній Києву території Донецької і Луганської областей

Центральна виборча комісія звернулася до Верховної Ради щодо невідкладного визначення переліку населених пунктів на Донбасі, у яких місцеві вибори не будуть проводитися.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ЦВК, рішення ухвалено у зв'язку з тим, що, відповідно до прикінцевих та перехідних положень закону "Про місцеві вибори", місцеві вибори не проводяться у Криму та деяких районах Донбасу "у зв'язку із здійсненням Росією тимчасової окупації та збройної агресії проти України та неможливістю забезпечення дотримання стандартів проведення виборів ОБСЄ".

У ЦВК зауважують, що перелік адміністративно-територіальних одиниць, у яких не проводяться місцеві вибори, визначається Верховною Радою в постанові про призначення місцевих виборів, проте у відповідній постанові цього переліку немає.

Читайте також: Місцеві вибори будуть коштувати понад один мільярд грн - ЦВК

"Невизначення найближчим часом Верховною Радою переліку адміністративно-територіальних одиниць на території Донбасу, у яких чергові місцеві вибори не проводяться, створює ризик для належного та своєчасного здійснення передбачених законом процедур з організації підготовки та проведення місцевих виборів на відповідних територіях", – наголошують у ЦВК.

6 серпня президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори. Закон, серед іншого, дозволяє ЦВК не проводити голосування у тих населених пунктах, де вважатиме цей процес небезпечним для життя громадян.

Натомість у Центральній виборчій комісії виступали за проведення місцевих виборів уже нині на всій підконтрольній Києву території Донецької і Луганської областей.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Жінку вдарило валізою на станції метро Кловська
1
0
13:21 26.03.2017
Зміни внесуть через ремонт контактної мережі по вулиці Вадима Гетьмана
1
0
12:57 26.03.2017
У результаті події ніхто не постраждав
2
0
10:08 26.03.2017
Оприлюднено інфографіку локацій "Євробачення" у Києві.
0
0
08:55 26.03.2017