Англійські військові будуть тренуватимуть бійців АТО (фото)

поділитись
Підготовка проводиться за різними напрямками: піхотна, тактична медицина, патрулювання, розмінування території, проведення операцій в місті

[gallery]

Сьогодні на Житомирщину з візитом прибув Державний секретар з питань оборони Великої Британії Майкл Феллон.

Як повідомляє ruporzt, він побував на 199-й навчальний центр Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Англійську делегацію супроводжував заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

Чиновник оглянув процес підготовки українських військових, яких навчають британські інструктори та відмобілізований склад.

Офіційна делегація з Англії провела огляд військових навчань на полігоні. Британські бійці зазначили, що вони отримали значний досвід в обороні національних інтересів, чим займаються бійці АТО.

Феллон зазначив, що країна надалі будет допомагати Україні пристосовуватись до стандартів НАТО.

"Ми були першою країною, яка запропонувала Україні допомогу у вигляді військової підготовки. Плануємо, що до 31 березня 2016 року, коли завершиться фінансовий рік у Великобританії, ми підготуємо 2 тисячі українських військовослужбовців", - повідомив Майкл Феллон.

Читайте також: Аеророзвідка показала бази бойовиків біля бійців АТО (фото)

Програма передбачає каскадну підготовку. Великобританія готує інструкторів, які надалі будуть готувати українських військовослужбовців.

Підготовка проводиться за різними напрямками: піхотна, тактична медицина, патрулювання, розмінування території, проведення операцій в міських умовах.

Ігор Долгов у відповідь подякував за допомогу у системах логістичного забезпечення, електронних закупівель, що дає змогу економити Україні значні кошти.

Нагадаємо, що 24 липня головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав разом з Командувачем Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенантом Анатолієм Пушняковим напередодні перевірили, як проходять підготовку учасники українсько-американських навчань "Rapid Trident 2015" на Яворівському військовому полігоні Львівської області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.01.2018
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Українці влаштували змагання
0
0
02:10 20.01.2018
Дівчинка не отримала жодних травм в результаті нападу
0
0
21:31 19.01.2018
Деякий час він проживав в Україні
0
0
19:43 19.01.2018
Чоловіка кинула дівчина, і він хотів зірвати гнів на іншій
0
0
12:35 19.01.2018
Кинули залишки дикої тварини прямо на снігу
0
0
09:13 19.01.2018