Хмельницькі співаки дали сотні концертів для бійців АТО

поділитись

0

576

Артисти наголошують, що бійці - це особлива аудиторія. Вони безпомилково розпізнають лицемірство та фальш

Концерти для бійців в зоні АТО влаштували співаки з Хмельницького. Вони виступали на блокпостах, на лафетах, в лісі та у полі по усій лінії фронту.

Про це повідомляють "Подробности".

Вони називають себе "Мистецькою сотнею". Співаки вже дали сотні концертів у військових шпиталях та благодійних виступів на підтримку Збройних сил у Хмельницькому. Вони вже п'ятий раз у зоні АТО.

"Підтримати моральний дух хлопців - це насправді дуже важливо, і їм це дуже потрібно", - наголосив співак Назарій Поляков.

На цей раз музиканти об'їздили всю лінію фронту. Вони проїхали від Cтаниці Луганської до Артемівська та давали по три концерти в день. Під час подорожі декілька разів ламалась машина, але музикантів це не спиняло.

Читайте також: Співачка Кіра Кафт дає благодійні концерти для поранених бійців АТО

Марина Українець записалась до "Мистецької сотні" після мобілізації її чоловіка до армії. Кожен виступ перед солдатами, за її словами, додає сил та віри у перемогу.

"Після концертів хлопці підходять, були такі моменти, що і навколішки падали і руки цілували. Казали: "Дякуємо вам, що хоча б ви нас не забуваєте,це нам додає сил", - зазначає вона.

Артисти наголошують, що бійці - це особлива аудиторія. Вони можуть безпомилково розпізнати лицемірство та фальш. Вони підспівують і підтанцьовують, коли відчувають, що ти свій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Кияни масово ринули рятувати книги із закинутої бібліотеки.
0
0
23:05 29.03.2017
Пам'ятник князю Володимиру у Києві почали відмивати від фарби.
0
0
20:55 29.03.2017
У КМДА вирішили відмовитись від співпраці з "Київенерго".
0
0
20:03 29.03.2017
Швидкість руху автотранспорту становить 7 км за годину
0
0
19:39 29.03.2017