Нацгвардійці отримали нову пересувну ремонтну майстерню (фото, відео)

поділитись

0

630

Перевагами пересувного комплексу є економна витрата пального, мобільність, зручність у використанні в будь-яких умовах та автономність

[gallery]

Полковник Олександр Калатинець, заступник начальника управління автомобільної та бронетанкової техніки, 13 серпня оглянув нову розробку українських фахівців. Це пересувний армійський ремонтний комплекс, повідомляє прес-служба Національної гвардії.

Автомобілі виготовило підприємство "Спецбудмаш", що розташовується у Броварах.

Конструкторське бюро заводу протягом трьох місяців разом із провідними технічними спеціалістами Нацгвардії розробляло польову армійську ремонтну майстерню. Вона мала б працювати у будь-яких погодних умовах та ремонтувати техніку, яка вийшла з ладу недалеко від місця бойових дій.

Машина такого класу кардинально відрізняється від попередніх зразків, якими зараз оснащені військові формування. Перевагами пересувного комплексу є економна витрата пального, мобільність, зручність у використанні в будь-яких умовах та автономність.

Автомобіль, за словами головного інженера підприємства "Спецбудмаш" Миколи Кукушкіна, містить все, що необхідно для ремонту техніки.

Читайте також: Нацгвардійці показали, як стріляють з гранатометів та танків (відео)

"Є дизель-генератор, який забезпечує комплекс енергією. Від нього працює зварювальне обладнання, плазмове обладнання для різки участків бронетехніки, металу. Також є токарний станок, стенд для вулканізації пробитих шин, сверлильний і заточний станки. Техніка зручна, надійна", - зазначив він.

Нацгвардія спільно з підприємством "Спецбудмаш" розроблятиме й надалі концептуально нові автомобілі, щоб максимально забезпечити бійців сучасною потужною технікою.

Наразі проводяться дводенні навчання ремонтних підрозділів Нацгвардії. Після цього техніка поступає на комплектування підрозділів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Незабаром надішлють нові книжки
0
0
07:33 25.11.2017
Фото житлового будинку в Києві викликало гостру суперечку в мережі
0
0
06:50 25.11.2017
З нагоди свята сексі-коп порадувала прихильників танцем
0
0
19:54 24.11.2017
Будьте обережні, обираючи продукти
0
0
19:29 24.11.2017