Сало в тюбиках створила для бійців АТО волонтерська організація "Буковина-українському війську". Першу партію вже доставили на передову.

"Першу партію українського сала з часничком в тюбиках уже доставлено на передову нашим військовим. Дуже смачне, корисне і зручне у використанні. "Буковина-українському війську" збільшує виробництво, адже враження у бійців неймовірні. Будьте здорові, дорогі наші захисники. Слава Україні!" - пише організація на своїй сторінці в соцмережі.

Одна із авторів "ноу-хау" волонтерка Наталія Крилова розповідає: "Приносять люди сало. Ми його забираємо додому, перетираємо, додаємо часничок, спеції. Вкладаємо в туби, потім запаюємо, завертаємо. І виходить вже готовий тюбик з салом".

Говорять, що бійці самі попросили придумати зручне пакування, щоб можна було перекусити у будь-яких польових умовах.

"Їм так буде дуже зручно. Взяти із собою в розвідку десь, в похід або коли немає можливості поїсти повноцінно. Вони просто будуть мати біля себе тюбик і завжди можуть перекусити калорійно, смачно і по-домашньому. Це – перша партія тюбикового сальця, якщо хлопцям сподобається, дівчата будуть так пакувати інші продукти або миючі засоби".

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Тару організації безплатно постачає Харківський завод.