Вчора увечері у Полтавській обласній клінічній лікарні помер водій голови Конституційного суду України Юрія Бауліна. Про це повідомили у перс-службі МВС Полтавської області.

26 липня близько 20.00 на 320 кілометрі автодороги "Київ-Харків" в Полтавській області легковий автомобіль Toyota Camry, пасажиром якого був Юрій Баулін, на високій швидкості виїхав на зустрічну смугу руху, зіткнувся з автомобілем Nissan, в якому їхала сім'я з чотирьох осіб, троє з них загинули.

Після ДТП водій чиновника знаходився у реанімації. Його стан був нестабільним.

Правоохоронці відкрили розслідування щодо визначення винного у ДТП. Незабаром стане відомо, чи був водій Бауліна винним у ДТП.

Читайте також: У столиці поліцейські впіймали викрадачів перехожого (відео)

Популярні новини зараз
Терпець пенсіонерів увірвався – все більше подають до суду Масштабне підвищення пенсій: чого чекати від індексації у 2026 році Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто Соцвиплати скасують: хто більше не отримає грошей
Показати ще

Якщо слідчі підтвердять вину водія Бауліна, кримінальну справу буде закрито через смерть порушника.