Американці розповіли, що стоїть за загостренням війни в Донбасі

поділитись

0

330

Загострення бойових дій на Донбасі сталося через невизначений статус окупованих територій і прагнення Росії зберегти вплив на Україну

Загострення бойових дій на Донбасі сталося через невизначений статус окупованих територій Донецької та Луганської областей і прагнення Росії зберегти вплив на Україну.

Про це йдеться у звіті американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor,

На думку експертів з США, про майбутню ескалації ситуації на Донбасі кажуть нинішня активізація бойових дій та тактичні переміщення військової техніки.

"Деескалації на Донбасі перешкоджає відсутність певного політичного статусу окупованого регіону і позиція Росії, яка хоче зберегти свій вплив над Україною. Зараз, незважаючи на кілька укладених раніше угод про припинення вогню, сторони збільшують свою готовність до проведення військових операцій", - йдеться в документі.

Читайте також: Донецькі правоохоронці затримали бойовика "Сомалі" (відео)

Аналітики компанії звернули увагу на інцидент, що трапився 12 серпня, коли бойовики обстріляли позиції сил АТО з 220-мм реактивних систем залпового вогню "Ураган".

"Боєприпаси, використовувані в установках даного типу, дуже рідкісні. Якщо бойовики самопроголошених республік будуть застосовувати цю зброю протягом довгого часу, це буде прямим свідченням того, що їх підтримує Росія", - зауважили у приватній розвідці США.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017
Вже не вперше подібні інциденти трапляються у столиці - цього разу в зоні ризику опинився історичний район міста
0
0
22:02 18.11.2017
Картина розміщена на найвиднішому місці у торговому залі
0
0
20:32 18.11.2017
В мережі обговорюють ставлення працівників київського супермаркету до продавців
0
0
13:33 18.11.2017