Участники АТО лікуватимуться в Сполучених Штатах

поділитись
Будемо намагатись разом із колегами з посольства, діаспори допомагати їм, в тому числі й психологічно. Бо перший період адаптації - найскладніший

До Військово-медичного центру, що розташований поруч з Вашингтоном, прибули шестеро українських військовослужбовців із зони АТО.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив посол України в США Валерій Чалий.

"Будемо намагатись разом із колегами з посольства, діаспори допомагати їм, в тому числі й психологічно. Бо перший період адаптації, попри високопрофесійну та щиру допомогу американських військових та лікарів - найскладніший. Хоча я особисто пересвідчився, що в цьому медичному центрі створені унікальні умови не тільки лікування, реабілітації, але й соціальної адаптації. Дай бог - все буде йти за планом. Бажаю нашим воїнам пройти з честю і це випробування. І все буде добре!", - написав Чалий.

Читайте також: "Фартовий" мерседес з АТО продають, щоб лікувати поранених (фото)

Як повідомлялося раніше, в Україні будуть виготовляти протези верхніх кінцівок для учасників АТО за біонічною технологією. Такий протез має 14 видів захвату. Ним можна виконувати рухи, які потребують точності, наприклад, відкривати двері ключем, працювати компьютерною мишкою, тримати крихкі речі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У планах Sex.Ed.Coffee створити секс-музей
0
0
20:23 15.08.2018
Молодий чоловік вирішив покінчити життя самогубством після того, як його облаяли батьки
0
0
19:17 15.08.2018
На рахунки міста потрапляє всього 10 – 15 % від зароблених прибутків – решта йде на рахунки компаній-посередників
0
0
16:23 15.08.2018
Розгляд справи щодо скандального відеоролику перенесене на 13 вересня
1
0
15:13 15.08.2018