Гвардійці посилили охорону Чорнобильської зони відчуження (фото)

поділитись

0

260

Командуванням був проведений ретельний підбір та підготовка військовослужбовців

Гвардійці Північного оперативно-тактичного округу посилили охорону Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"На виконання завдання уряду держави зведений загін першої оперативної бригади Нацгвардії висунувся в Чорнобильську зону безумовного відселення. У взаємодії з територіальними ОВС підрозділ приступає до цілодобового патрулювання місцевості з метою своєчасного виявлення сторонніх осіб, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах і на торфовищах", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: До річниці трагедії на ЧАЕС готують донорську конференцію

Напередодні було проведено спільне з представниками ГУМВС України в Київській області рекогносцирування місцевості, визначено обсяги, порядок та особливості несення служби у зоні відчуження.

"Командуванням частини був проведений ретельний підбір та підготовка військовослужбовців, - сказав заступник командира бригади з громадської безпеки, полковник Ігор Мазур. - А перед виїздом гвардійці пройшли додатковий інструктаж з дотримання заходів безпеки та надання першої медичної допомоги".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звертався до МВС з проханням направити до зони відчуження контингент Національної гвардії.

[image=22672]

[image=22673]

[image=22674]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017