Гвардійці Північного оперативно-тактичного округу посилили охорону Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"На виконання завдання уряду держави зведений загін першої оперативної бригади Нацгвардії висунувся в Чорнобильську зону безумовного відселення. У взаємодії з територіальними ОВС підрозділ приступає до цілодобового патрулювання місцевості з метою своєчасного виявлення сторонніх осіб, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах і на торфовищах", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: До річниці трагедії на ЧАЕС готують донорську конференцію

Напередодні було проведено спільне з представниками ГУМВС України в Київській області рекогносцирування місцевості, визначено обсяги, порядок та особливості несення служби у зоні відчуження.

"Командуванням частини був проведений ретельний підбір та підготовка військовослужбовців, - сказав заступник командира бригади з громадської безпеки, полковник Ігор Мазур. - А перед виїздом гвардійці пройшли додатковий інструктаж з дотримання заходів безпеки та надання першої медичної допомоги".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звертався до МВС з проханням направити до зони відчуження контингент Національної гвардії.

Популярні новини зараз

Українці примудрилися перетворити купюру у 1000 гривень на "золоту жилу": як роблять "гроші з повітря"

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Містика серіалу "Свати": слідом за улюбленцем Іваном Будько Квартал 95 втратив ще одну зірку кіно

Показати ще