Консулу України Олександру Ковтуну дозволять зустрітися з українською льотчицею Надією Савченко в Ростові-на-Дону.

Про це він повідомив журналістам сьогодні в Ростові, де проходило чергове засідання суду у справі Савченка, передає Крим.Реалії.

Консул сказав, що Донецький суд Ростовської області дозволив йому відвідати Надію Савченко в День незалежності України 24 серпня.

В даний час українську льотчицю утримують у СІЗО Новочеркаська Ростовської області.

Читайте також: Слухання по справі Савченко відбудеться сьогодні у Ростові

Популярні новини зараз
Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць Працівники платіжної системи bill_line («АйТіБіт») та її власник білорус Артем Ляшанов незабаром отримають кримінальну справу за відмивання коштів
Показати ще

Надію Савченко звинувачують у пособництві у вбивстві двох журналістів влітку минулого року під Луганськом, де вона нібито вела коректування вогню під час обстрілу з боку українських військових. Вона всі звинувачення відкидає і стверджує, що в цей час була захоплена сепаратистами, а потім переправлена до Росії.