У Запоріжжі запроваджують щотижневі ярмарки на підтримку бійців АТО

поділитись

0

276

Організатори планують збільшити кількість учасників заходу до 10 організацій. Волонтерські ярмарки відбуватимуться щосуботи з 10 до 17 години

У Запоріжжі з ініціативи комітету волонтерів при облдержадміністрації щотижня проходитимуть ярмарки, на яких збиратимуть кошти на потреби українських військових.

Перший із них відбувся 22 серпня на площі Фестивальній. Відвідувачам пропонували придбати різноманітні сувеніри, м'які іграшки, а також взяти участь у плетінні маскувальних сіток, повідомляє Радіо Свобода.

Читайте також: У Запоріжжі провели в останню путь бійця "Правого сектору" (фото)

"Такі ярмарки проводилися раніше, але ми вирішили зробити це системно, щоб люди знали, що кожної суботи можна сюди прийти та щось придбати, таким чином, зробивши внесок волонтерській організації, яка щось відвезе бійцям", – розповів голова комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації Михайло Сушко.

В ярмарку взяли участь чотири волонтерські об'єднання Запоріжжя. Організатори планують збільшити кількість учасників заходу до 10 організацій. Волонтерські ярмарки відбуватимуться щосуботи з 10 до 17 години.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Картина розміщена на найвиднішому місці у торговому залі
0
0
20:32 18.11.2017
В мережі обговорюють ставлення працівників київського супермаркету до продавців
0
0
13:33 18.11.2017