Вчені з’ясували чи заразна депресія

поділитись

0

236

Виявилося, що підлітки, у чиє коло спілкування входять десять оптимістичних знайомих, вдвічі швидше справлялися з депресією

Вчені з'ясували, що депресія не впливає на психічне здоров'я оточуючих, натомість спілкування з позитивними людьми знижує ризик психологічних розладів вдвічі.

До такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши за допомогою математичного методу соціальні мережі 2 тисяч учнів американських середніх шкіл, повідомляє Кореспондент.

Виявилося, що підлітки, у чиє коло спілкування входять десять оптимістичних знайомих, вдвічі швидше справлялися з депресією порівняно з тими, у кого було лише три позитивно налаштованих приятелі.

"Наші результати доводять, що дружба між підлітками знижує ризик появи депресії. Наявність же депресивних знайомих не несе загрози розвитку цього психічного розладу у тих, хто від нього не страждає. Дружнє спілкування справляє оздоровчий вплив", - зазначають автори дослідження.

Читайте також: Google наказали вилучити посилання на видалені статті

Серед основних причин депресії у підлітків вчені називають самотність і насильство в дитинстві. І наголошують, що лікувати її ефективніше соціальною підтримкою та спілкуванням із друзями.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Подібна проблема у столиці зачастила
0
0
19:23 21.11.2017
До лікарні він потрапив тільки через два дні
0
0
18:40 21.11.2017
Постраждалі вимагають справедливого покарання для поліцейських
0
0
12:32 21.11.2017