Яценюк запропонує Раді законопроект про присягу на вірність Україні

поділитись

0

452

Частиною закону про державний прапор України має бути введення присяги на вірність Україні

Законопроект про Державний прапор та присягу на вірність Україні буде внесений до Верховної Ради.

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії урочистого підняття Державного прапора України у Львові.

"Цей закон передбачає повагу до національного символу держави, визначає, що в кожній державній установі, в кожній школі, в кожній лікарні й на кожному подвір'ї повинен майоріти український Державний прапор. Цей прапор є ознакою нашої єдності, нашої незалежності, віри в наше майбутнє", – наголосив прем'єр.

Частиною закону про державний прапор України має бути введення присяги на вірність Україні.

"Кожен українець, кожна дитина в кожній школі, студент і депутат парламенту складає присягу на вірність українській державі – присягу не тільки словами, а серцем і духом, присягу країні, яка бореться й перемагає, країні, яка незламна" – цитує Яценюка урядова прес-служба.

Читайте також: 95% українців пишаються своїм прапором – Порошенко

Арсеній Яценюк наголосив, що національний прапор української держави "безпосередньо пов'язаний зі Львовом", адже 1988 року один із учасників Товариства Лева першим підняв нинішній Державний прапор країни.

"Наш державний прапор і наша незалежність – це нерозривні поняття. Під цим прапором зараз воюють наші вояки проти російської військової агресії. Україна будує своє майбутнє, своє європейське майбутнє під нашим українським стягом", – сказав Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 23 серпня Україна святкує День Державного прапора.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017