Вело-мото-акція «Україна без наркотиків» (фото)

поділитись

0

434

Захід приурочений до Дня незалежності України та спрямований на популяризацію здорового образу життя та боротьбу із наркозалежністю

[gallery]

Вчора, 22-го серпня, до Кіровограда завітали представники Всеукраїнського Благодійного Фонду "Мир та Добробут" для проведення акції "Україна без наркотиків" з метою привернення уваги до проблеми наркозалежності та залучення людей до підтримання здорового та активного образу життя, пише Златопіль.

Акція "Україна без наркотиків" проходить у Кіровограді вже вдруге. Авто-мото-велопробіг приурочений до Дня незалежності України та спрямований на популяризацію здорового образу життя та боротьбу із наркозалежністю.

"Ми маємо зовнішні агресори, а це - внутрішні, проти яких ми маємо повстати, - говорить Роман Моїсеєнко, лідер всеукраїнського руху "Україна без наркотиків", - Яскравим прикладом цієї перемоги є учасники заходу, адже більше половини з них колись були наркозалежними, але пройшли повний курс лікування і тепер є повноцінними членами здорового суспільства".

Читайте також: "Правий сектор" Кіровограду захищає дерева (фото)

Роман Моїсеєнко порівняв ситуацію у країні із станом залежної людини, адже обидві хочуть бути вільними, але страждають від натиску, гніту та історичного рабства, від якого можна врятуватись лише серйозно взявшись за проблему та спільними силами всієї країни вирішувати її.

Акція зібрала дійсно багато велосипедистів, мотоциклістів та водіїв авто. Учасники велопробігу чіпляли на авто прапори із лейтмотивом акції та клеїли наклейки "Україна без наркотиків" на свої велосипеди та мотоцикли. Під час зоходу у парку всім роздавалися листівки із контактами реабілітаційного центру. Акція закінчилась концертом.

Нагадаємо, до Кіровограда акція вже побувала у Чернівцях, Києві, Житомирі, Черкасах, у вересні авто-мото-велопробіг буде проведено в Миколаєві, а в жовтні - в Одесі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Києві втретє за тиждень на тому ж місці трамвай злетів з рейок.
0
0
21:23 26.03.2017
Киян попередили про зміну графіку руху міських електричок.
0
0
21:09 26.03.2017
У Києві активісти зібрались біля Посольства Білорусі в Україні в знак протесту затримання учасників мітингу "дармоїдів".
0
0
20:18 26.03.2017
Водій Volkswagen припаркувався на вході до магазину
1
0
19:10 26.03.2017