Він Дизель назвав дату початку зйомок «Трьох іксів 3»

поділитись

0

436

Коли я знімався в" Трьох ікса ", на майданчику мене звали Повітряним Дизелем. Настав час повернутися. Зйомки починаються в грудні на Філіппінах - Дизель

Робота над третім фільмом франшизи "Три ікси" повинна була початися ще сім років тому, але постійно відкладалася на невизначений час. Сьогодні Він Дизель повідомив, що зйомки бойовика не за горами.

Про це пише lenta.ru.

"Три ікси" мали стати "молодіжною відповіддю" фільмам про Джеймса Бонда. Принаймні так вважав продюсер Ніл Х. Моріц. Роб Коен ставив бойовик на початку нульових, коли Він Дізель вже був зіркою його ж "Форсажу".

За сюжетом спортсмен-екстремал Ксандер Кейдж привертає до себе увагу Управління нацбезпеки США, оскільки в змозі зробити те, що не під силу звичайним людям. Оснащений найсучаснішою шпигунською технікою і зброєю, Кейдж повинен просочиться в російські кримінальні кола, що знаходяться в Празі. Здається, ніщо не може перешкодити шпигунові нового покоління виконати завдання. Але на горизонті з'являється таємнича Олена і вся місія готова піти коту під хвіст.

Читайте також: У мережу потрапив трейлер фільма про музичну індустрію 90-х (відео)

Про продовження з Айс Кьюб в пристойних кіноколах згадувати не прийнято. Дизель відмовився зніматися в сіквелі, сподіваючись на більш серйозні ролі. Однак через деякий час погляди актора змінилися. Він продовжує зніматися в "Форсажі" і уже тепер зовсім точно не проти повернути Ксандера Кейджа на екрани.

"Коли я знімався в" Трьох ікса ", на майданчику мене звали Повітряним Дизелем. Настав час повернутися. Зйомки починаються в грудні на Філіппінах", - написав актор у своєму інстаграме.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Подібна проблема у столиці зачастила
0
0
19:23 21.11.2017
До лікарні він потрапив тільки через два дні
0
0
18:40 21.11.2017
Постраждалі вимагають справедливого покарання для поліцейських
0
0
12:32 21.11.2017