Київський маршрутник не слухає шансон і роздає цукерки пасажирам (фото)

поділитись

0

6984

Він завжди у відмінному настрої, усміхнений, чисто одягнений, дуже ввічливий, малюкам і дівчатам роздає цукерочки, за кермом чистота

Київські кондуктори, водії та контролери продовжують змагатися за звання найприємніших і ввічливих працівників "Київпастрансу".

Проведення конкурсу, який організувало комунальне підприємство, позитивно впливає на працівників пасажирського транспорту в столиці. Стимулом для них стали грамоти, премії і навіть путівки в Єгипет, які обіцяють самим приємним у спілкуванні і ввічливим співробітникам.

Так, один з читачів місцевого видання Vgorode розповів про заслуги одного з водіїв київського маршрутного таксі.

Читайте також: У запорізьких маршрутках почалась "революція чесності"

"Хотілося б висловити велике спасибі водієві маршрутного таксі під номером 224. Можливо це чийсь батько, дідусь, чоловік; спасибі велике і, від мене особисто, велику повагу цій людині й його близьким! Він завжди у відмінному настрої, усміхнений, чисто одягнений, дуже ввічливий, малюкам і дівчатам роздає цукерочки, за кермом чистота, жодного разу не бачив, щоб курив, розмовляє чистою українською мовою, допомагає пасажирам, без проблем підвозить безкоштовно інвалідів, а також, якщо треба під'їхати всього одну зупинку. Ніякого гучного шансону, уважний на дороге. Працює на маршруті давненько. Їхати одне задоволення. Може, перевізник заохотить якось свого співробітника по даному маршруту? "- написав пасажир перевізника В'ячеслав Татарин.

[image=24732]

[image=24733]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017
Вже не вперше подібні інциденти трапляються у столиці - цього разу в зоні ризику опинився історичний район міста
0
0
22:02 18.11.2017