Учора ввечері померла редактора севастопольського сайту "Информер" Ірина Осташенко.

Про це повідомили її колеги по роботі. Вони висловили співчуття рідним.

"Вона увірвалася в журналістику - яскравою, приголомшливою, гострою на язик, глузливою і одночасно - мудрою і серйозною, доброю і чуйною, уважною. Іріна і в журналістиці створила свою, оригінальну манеру письма - сплав творчих емоцій і логічних побудов", - йдеться в повідомленні творчого колективу.

Що стало причиною смерті журналістки - поки невідомо.

У квітні 2015 року на Остащенко напали - тоді вона потрапила в нейрохірургічне відділення зі струсом мозку та відкритою черепно-мозковою травмою.

Популярні новини зараз
Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають Субсидії за новими правилами: кому доведеться оплачувати комуналку власним коштом Ситуація на межі колапсу: восени українці можуть залишитись без газу Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Показати ще

Читайте також: В анексованому Криму знайшли вбивцю двох кримських татар

Напад на редактора колеги пов'язували з її професійною діяльністю.

Нагадаємо, що заступник голови Меджлісу Наріман Джеляль відзначив, що ситуація на анексованому півострові ускладнюється у зв'язку з політизацією суспільного життя самопроголошених чиновників.

За останній місяць вбили трьох кримських татар на грунті національної неприязні.