Представники ромської громади Закарпаття викладають у соцмережу Facebook фото із мітлою в руках. Таким чином вони висловлюють своє обурення фактом встановлення пам'ятнику рому з мітлою в руках у Мукачеві, який відкрили у місті вчора, 3 вересня.

Про відкриття пам'ятника "рому-господарнику" у Мукачеві на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Віктор Балога. Ініціатором встановлення пам'ятника став його син, депутат Закарпатської облради Андрій Балога.

"Мукачево – єдине місто в Україні, де пам'ятники ставлять простим людям. Спочатку – сажотрусу, сьогодні – простому рому-господарнику", - зазначив Віктор Балога на Facebook, додавши до допису фото відкриття пам'ятника.

А от місцевих активістів пам'ятник обурив.

"Тепер в Мукачево є цілий пам'ятник зверхності, зневаги та людської дурості, які втілені в металі. Пам'ятник Рому-Двірнику цинічно встановили на перехресті вулиць, де починається ромський табір. Тепер, як тільки ром виходить із дому, то відразу ж бачить своє місце у житті. Вочевидь, роми в уявленні авторів ідеї можуть лише прибирати вулиці, постійно залишаючись у тіні", - написала у Facebook координаторка мукачівського "Благодійного фонду "Розвиток" Наталія Козир.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Юрій Горбунов розповів про четверту дитину Каті Осадчої після недавніх пологів: "Марійка буде в 40"

Показати ще

Читайте також: Грандіозний "парад вишиванок" пройшов у Мукачевому (фото)

Активісти закликають українських ромів долучитися до флешмобу: сфотографуватися з мітлою і розказати про "традиційного" рома. Людина має сфотографуватися у діловому/гарному одязі обов'язково з мітлою. Під фото написати ім'я, прізвище, інформацію про освіту, за бажанням – професію та місце роботи.