На Дніпропетровщині у приміщенні новомосковського автовокзалу троє чоловіків влаштували стрілянину. Про це повідомляє УМВС Дніпропетровської області.

На вокзалі двоє чоловіків сильно побили 24-річного молодика. Він отримав закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. Захищаючись, чоловік витягнув пістолет та почав стріляти. Кулі влучили у спину та грудну клітину нападників. Бригада швидкої допомоги доставила постраждалих до міської лікарні.

Працівники міліції вилучили пістолет. Наразі встановлюються всі обставини події та ступінь вини кожного учасника бійки.

Читайте також: Мешканець Херсону отримав поранення через стрілянину

Правоохоронці відкрили за цим фактом кримінальне провадження. Порушникам загрожує обмеження волі на строк до 2-х років або громадські роботи.

Популярні новини зараз
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще

Нагадаємо, днями у місті Арциз Одеської області в районі автостанції сталася стрілянина, в результаті якої постраждало троє людей.