У січні-серпні 2015 року аеропорт "Бориспіль" збільшив пасажиропотік на 3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За вісім місяців аеропорт обслужив 4,823 млн пасажирів, пише Главком.

Кількість вильотів літаків у січні-серпні склала 46 331, з яких 41 650 припало на міжнародні напрямки і 4 681 - на внутрішні.

Середнє завантаження літаків за підсумками 8 місяців 2015 року склало 79%.

Читайте також: Світ показав українські продукти у своїх магазинах (фото)

Популярні новини зараз
Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Показати ще

У серпні число пасажирів виросло на 6% до 825,7 тис. чоловік. В останній місяць літа "Бориспіль" обслужив 6 722 рейси, у тому числі 6 067 міжнародних і 655 внутрішніх. Їх завантаження складало в середньому майже 90%.