Працівник СБУ Олег Фролов сфальсифікував посвідчення учасника бойових дій, щоб отримати земельну ділянку - про це повідомляє "Бізнес Область".

Земельні ділянки поблизу Ходосівки на території "Чернечого лісу" за законом відводилися пільговикам — учасникам бойових дій, які мають першочергове право на їх отримання. Серед осіб, які отримали землю, є й декілька високопосадовців СБУ, зокрема, "новоспечений" генерал-лейтенант, заступник Голови Служби безпеки України Василя Грицака, Олег Фролов. А засвідчив він свою приналежність до учасників бойових дій копією посвідчення учасника АТО.

Однак, від працівників СБУ активісти дізналися, що Фролов жодного дня не був у зоні АТО з моменту її початку. Серед свого близького оточення чиновник голосно заявляв про те, що не має жодного бажання вчиняти "героїчні вчинки". Мовляв, і без нього є кому захищати Батьківщину.

"Фролову статус УБД "намалювали" за вказівкою його підлеглі, які навіть не спромоглися підкріпити його корінцями талонів про відрядження", — розповідає громадський актив захисту "Чернечого лісу".

Читайте також: СБУ в Донецькій області виявила схованку зі зброєю диверсантів (фото, відео)

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Група закликає В. Грицака, Ю. Тандіта та О. Фролова набратись мужності та визнати незаконність отримання статусу УБД генералом СБУ.