Прес-секретар оборонного відомства Вікторія Кушнір підкреслила, що українська армія отримала від співвітчизників понад шість мільйонів гривень грошових переказів з початку цього року.

"За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер 565, на підтримку української армії перераховано 1 млн. 151 тис. гривень", - розповіла представник Міноборони.

Вона зазначила, що з усієї суми, чотири мільйони гривень перевели на матеріально-технічне забезпечення військових, а решта коштів - на медзабезпечення бійців.

Варто зазначити, нещодавно міністерство надіслало запит для включення у проект держбюджету-2016. Відомство просить на свої витрати 86 млрд. 952 млн гривень. Для порівняння, в минулому році бюджет оборонного відомства становив близько 15 млрд.

Читайте також: Міноборони запровадить посаду заступника комбата з питань тилу

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Показати ще

Нагадаємо, український уряд пообіцяв, що витрати на армію скорочуватися не будуть. Цього року Кабмін надав міністерству майже 100 мільярдів гривень. Як повідомлялося, Міноборони України заощадило майже 108 млн. гривень відтоді, відтоді як перейшло на електронні торги.