СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримала на хабарі голову центрального апарату Державної служби зайнятості, повідомляє прес-служба відомства.

За даними правоохоронців, чиновник організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба. У протиправних схемах він використовував підлеглих, які змушували підприємців платити "данину" за перемогу в тендерах.

Зокрема, чиновник був затриманий в службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тис грн. Під час огляду машини, правоохоронці також виявили велику суму грошей в іноземній і національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше.

Читайте також: Депутата-хабарника затримали на Одещині

Примітно, що СБУ не вказує імені затриманого, проте в даний час Держслужбу зайнятості очолює Ярослав Кашуба

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів Головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження.