Затриманих в Луганській області росіян, один з яких є військовослужбовцем збройних сил РФ, заарештували на 15 днів.

Про це розповів керівник відділу взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телеканалу 112 Україна.

"Вчора рішенням суду було винесено вирок - 15 днів утримання під арештом", - розповів він.

Читайте також: Київські патрульні затримали п'яних беркутівців

Нагадаємо, 12 вересня вранці співробітники Луганського прикордонного загону затримали двох громадян РФ, які незаконно перетнули державний кордон України.

Популярні новини зараз
ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші Допускати у політику лише військових: Олег Скрипка шокував заявою про майбутнє України Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще

Затримані були одягнені у військову форму без знаків. Під час перевірки один з чоловіків мав при собі внутрішній паспорт РФ, а інший - військовий квиток, згідно з яким він є військовослужбовцем однієї з військових частин Воронезької області РФ.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що українські спецслужби викрали в ростовському селищі Чертково російського контрактника Віктора Барсукова і його рідного брата Миколу, які гостювали у своїх родичів.