Організація "Правий сектор" розмістила портрет лідера "Організації українських націоналістів" Степана Бандери на блокпості Чонгар біля анексованого РФ Криму.

Про це повідомляє прес-служба "Правого сектора".

"29 вересня, на блокпостах громадської блокади Криму все було спокійно і тихо. Надходження продовольства в Крим з території материкової України заблоковані. Ніхто нікуди не рветься", - наголошується в повідомленні ПС.

Також опубліковані фото з декількох блокпостів.

Так, блокпост Чонгар зустрічає портретом ненависного росіянами Степана Бандери. Блокпост в Чаплинці прикрашений написами "ПТН ПНХ" і "До окупанта - 1 км".

Популярні новини зараз
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять "Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Показати ще