У місті Львів сьогодні о 13:40 на вулиці Стрийській водій автомобіля Toyota збив жінку. Вона разом з дитиною переходила дорогу на регульованому пішохідному переході.

Про це повідомляє сайт громадського об'єднання "Варта 1".

На місце події викликали працівників патрульної поліції та швидку. Медики забрали жінку з дитиною до лікарні. Наразі немає інформації про стан та травми потерпілих.

Жінка, за словами свідків, почала переходити дорогу на зелений сигнал світлофору. Коли ж вона вийшла на середину дороги – загорілось червоне. Водій легкового автомобіля, згідно за правилами дорожнього руху, мав би пропустити жінку. Проте він не зробив цього.

Читайте також: Потяг "Москва -Харків" насмерть збив чотирьох чоловік

Популярні новини зараз
Скільки доведеться платити за електроенергію з 1 березня: тариф не для всіх буде однаковим Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Українцям виплатять солідну допомогу: хто може отримати близько 11 тисяч на місяць ПриватБанк виплатить клієнтам по 2500 грн: хто може отримати
Показати ще

Жінка розбила лобове скло автомобіля, коли вдарилася об нього головою.

Нагадаємо, у Вінниці автомобіль Daewoo збив двох жінок із немовлятами у візочках.

Вінничанки з дитячими візочками йшли по дорозі. За кермом автомобіля перебувала жінка. Вона пояснила, що під час руху вскочила у яму, через що автомобіль відкинуло убік і він збив пішоходів.