На одному із блокпостів, який організовали учасники акції з блокади Криму, затримали двох чоловіків.

Про це пише Сегодня.

"Раніше затриманих помітили в місцевому барі в місті Каланчак, де вони хвалились, що вбили 200 "хохлів", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: "Блокада" Криму скоротила кількість охочих відвідати півострів

Безстрокова акція, ініційована лідерами кримських татар, почалася 20 вересня. Її суть - у блокуванні вантажного транспорту, який везе в окупований Крим продукти і товари.

Популярні новини зараз
Екстремальна спека і повені: погода різко зміниться вже цього року Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги
Показати ще

Активісти вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територію півострова анексувала Російська Федерація.