Уряд Чехії оплатив відпочинок на осінніх канікулах для дітей із Донбасу, повідомив посол Чехії в Україні Іван Почух. За його словами, Прага оплатить відпочинок у різних регіонах України майже 500 школярам, які живуть поблизу зони воєнних дій або ж є членами родин переселенців.

"Нині ми вирішили надати фінансову підтримку дитячим таборам у Ворохті, Одесі і на Київщині, які приймуть на осінні канікули школярів з Донбасу. Там дітям буде надана психологічна допомога, вони зможуть відновити здоров'я. Для більшості дітей це будуть перші у житті мандрівки за межі Донеччини і Луганщини", – розповів Радіо Свобода Почух.

Від України участь у програмі оздоровлення дітей з Донбасу і родин переселенців беруть міжнародне об'єднання "Пласт", всеукраїнська організація "Ініціатива Е+" і благодійний фонд "Восток-SOS".

Читайте також: Угоду про асоціацію Україна-ЄС ратифікувала Чехія

Навесні цього року МЗС Чехії організувало літній відпочинок у чеських таборах для більш як 200 дітей із родин переселенців. Від літа минулого року Чехія приймає на лікування і реабілітацію поранених українських військовослужбовців. Крім того, чеський уряд придбав для українських лікарень і військових госпіталів сучасне обладнання і медикаменти.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Ідеальне сало в пакеті, щоб здивувати і дідуся, і бабусю: рецепт на майбутнє

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

За словами Почуха, упродовж 2014-2015 років чеський уряд виділив на підтримку України понад чотири мільйони євро.