Мандрівник на інвалідному візку Ігор Скікевіч автостопом відвідав 55 міст - від Ростова до Сахаліна.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Я хочу довести всім, хто так само, як я, обмежений у русі, що жити з інвалідністю теж можна. Якщо наші прадіди, батьки змогли подолати страшну війну, то подолати себе набагато простіше", - розповів він.

Читайте також: Ветеран АТО відкриває центр з працевлаштування інвалідів (фото)

Експедиція Скікевіча триває вже 126 днів.

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

У планах чоловіка - розвинути в Росії туризм для людей з обмеженими фізичними можливостями: практично в жодному з міст, в яких він побував, немає умов для пересування на візку.

"Я хочу відвідати відділ туризму при Міністерстві спорту, туризму і молодіжної політики Сахалінської області і розповісти про свої думки з цього приводу", - додав він.

Скікевіч народився та виріс на Сахаліні. Після нещасного випадку чоловік опинився в інвалідному візку.

Перші місяці після трагедії стали для нього найважчими. Щоб не впасти в депресію, вирішив переїхати в Таганрог і подорожувати, зустрічатися з новими людьми.