Ветеран війни на Донбасі після важкого поранення запускає декілька соціальних проектів, щоб допомогти інвалідам.

Олександр Кікін зі Сміли, що на Черкащині, з початку війни їздив на фронт як волонтер. "Возив необхідне до Криму, зокрема на судна "Черкаси" і "Сміла". Якось у червні минулого року, повертаючись з чергової поїздки, зупинився на блокпосту 3-а під Слов'янськом. Там хлопці сказали, що їм не вистачає людей. Тоді я вирішив залишитися, і таке саме рішення прийняли ще троє волонтерів. Ось так просто я і став добровольцем 95-ої бригади.

Через своєї волонтерство отримав позивний "Спонсор". Спочатку готував хлопцям гарячі обіди, працював на кухні. Потім вже командир дав мені бойову зброю, став до міномета. А що було робити, рук не вистачало, - розповідає "Знай" Олександр. – На тому ж блокпосту отримав серйозне поранення. Це було 28 червня в День Конституції під час перемир'я. По нас відкрили мінометний вогонь. Медикам довелося відрізати ногу, другу теж сильно понівечило. Потім була довга реабілітація, їздив до Ізраїлю, Австрії".

Після такого серйозного поранення отримав статус інваліда першої групи, а в картці написали "загальне захворювання". "Яке ж захворювання може людину враз позбавити ноги, а другу понівечити? – обурюється Олександр. – Та що говорити, якщо мені відмовили в статусі учасника бойових дій".

Читайте також: На компенсацію за інвалідність воїн організував екобізнес (ексклюзив)

Популярні новини зараз

У Києві молодий хлопець вкрав сигаретних стіків на 12 тисяч: димітиме в СІЗО

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Зараз Олександр продовжує займатися волонтером, допомагає нашим воїнам на фронті. І паралельно вирішив відкрити свій бізнес.

"Є декілька проектів. Наприклад, хочу відкрити центр з влаштуванням на роботу інвалідів. Адже я раніше навіть не замислювався, як людям з обмеженими можливостями важко. Тепер ось займаюся юридичним оформленням проекту, – говорить Олександр. – Ще один проект вже стартує з початку наступного року, але поки не хочу говорити, що саме. Боюся перехоплять ідею. Але ближче до старту розповім".