У російському місті Єкатеринбурзі зафіксували спалах агресивного психопатичної поведінки у міському транспорті.

Як повідомили місцеві ЗМІ, молоду людину, яка заснула у трамваї, своїми розмовами розбудили троє пасажирів, які сиділи перед ним. На зауваження прокинувшегося хлопця поводитися тихіше пасажири не відреагували, і він почав їх бити.

Читайте також: У Росії водій маршрутки побив пенсіонера через плакат зі Сталіним

Він кілька разів вдарив супротивників кулаками, а після цього повис на поручні і розкидав кривдників ногами. Разом з тим, він вибив бокове вікно.

Інцидент записала камера спостереження, встановлена ​​в транспортному засобі.

Популярні новини зараз
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Показати ще