Між двома угрупованнями циган у Мукачеві стався конфлікт, який закінчився підпалом будинку місцевого барона близько четвертої ранку групою розлючених циган.

"У ніч на п'ятницю група осіб на чолі зі самопроголошеним місцевим бароном Кальманом Лакатошем і його синами, які фактично є кримінальними авторитетами в таборі і місті, зустріла на вул. Трудовий молодого рома і влаштувала справжнє полювання на нього", - передає місцеве видання mukachevo.net.

Читайте також: Цигани "окупували" один із районів Києва

За повідомленнями місцевих жителів, у молодого чоловіка був особистий конфлікт з молодшим сином самопроголошеного барона Лакатоша. Група циган вирішила влаштувати розбірки, в результаті яких в хлопця двічі стріляли і поранили його.

Потерпілого госпіталізували, а в циганський табір приїхала міліція, але нікого з угруповання не затримали, включаючи Лакатоша.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

"В ЦРЛ під'їхало близько 5 автомобілів з циганами, які привезли чоловіка з вогнепальним пораненням", - розповів заступник головлікаря Мукачівської ЦРЛ Мирослав Гавришко.