Ветерани АТО критикують зимову форму нового зразка, якою будуть оснащені бійці Антитерористичної операції на сході України. Повну комплектацію зимової форми можна було побачити днями в київському Будинку офіцерів.

Про це йдеться у сюжеті програми "Спецкор" на телеканалі "2+2".

"У мене є кілька зауважень до цієї форми. Це і колір - взимку форма має бути більш світлою, а не зеленою. Це і якість тканин. Синтетика не здатна добре захищати від морозів. Крім того, зимове взуття не дуже зручне, а це дуже важливо", - розповів ветеран АТО з позивним "Маклауд" Ігор Лукьянов.

Читайте також: Полторак обіцяв забезпечити військовослужбовців зимовою формою у жовтні

За словами Лукьянова, вітчизняні виробники військової форми й надалі програють закордонним аналогам. В першу чергу виробам країн-членів НАТО. Не дивно, що волонтерам замовляють навіть стару, але натівську форму, а не українську.

Популярні новини зараз
Низку українців змусять повернути державі соцвиплати: кого це торкнеться Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити Нові правила безготівкових платежів: що зміниться з нового року Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Показати ще