На виставку військової техніки "Сила нескорених" на Михайлівській площі в Києві привезли розстріляний український прапор з Іловайська.

З цим прапором "зустрічали" президента Росії Володимира Путіна під час нещодавнього засідання Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав представник президента Святослав Цеголко.

"Це той самий прапор, розстріляний російськими окупантами під Іловайськом", - прокоментував фотографію прапора Цеголко.

Читайте також: До Дня захисника України Міноборони запустило флешмоб (фото)

Популярні новини зараз
Польша почала депортувати українців: вдома відразу чекає ТЦК ТЦК не мають права вимагати: омбудсман пройшовся по вуличним рейдам з мобілізації Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу Сарана ширитися Україною: комахи захоплюють ще одну область
Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні президент відкрив виставку сучасної зброї української армії в Києві.

За рішенням Петра Порошенка, 14 жовтня відтепер вважається національним святом України - Днем захисника України.