Жителі Дніпровської набережної стали свідкам стрибка із парашутом з 25-ти поверхової новобудови висотою приблизно 80 метрів. Повідомляє Новий Час.

Екстрималом виявився 25-річний киянин Олександр. Себе він називає професійним бейсджампером (людина, яка здійснює стрибки зі статистичних об'єктів, в даному випадку - з будинку). Люди були шоковані і спочатку збиралися навіть викликати поліцію.

"Стрибнути я хотів під музику. Це цілком безпечно, якщо трюк виконує професіонал. Навіть, я б сказав, дуже красиво. Адреналін отримує не тільки парашутіст, але і глядачі внизу. Я не рекомендую стрибати без підготовки. В такому випадку дійсно небезпечно", - поділився хлопець.

Читайте також: Хмельничанин виграв в лото автомобіль

Нагадаємо, що альпіністи в костюмах супергероїв спустилися з даху Охмадиту, щоб підняти настрій маленьким пацієнтам, хворим на рак.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще