В дніпропетровському полку Національної Гвардії з охорони особливо важливих державних об'єктів пройшли навчання за участю кінологів. Їх проводять відповідно до календарного плану.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Кінологічна служба має дуже важливе значення у сучасних умовах існування військ.

До її основних завдань входить охорона державних об'єктів. На навчаннях фахівці мали навчитися приймати самостійні і виважені рішення зі своїми підопічними.

Фахівці обмінялись досвідом роботи між собою. Вони відпрацювали ряд змодельованих типових "бойових" ситуацій та ознайомилися з методами дресирування за командою. Кінологи провели тренування по обстеженню місцевості. На навчаннях були вправи по затриманню порушників в умовах максимально приближених до реальних.

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Українець сам переважив фасований сир у "Сільпо": не вистачає по 100 грам у пачці Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста
Показати ще

Читайте також: Видовищні навчання від інструкторів АТО провели під Рівним (фото)

Начальник кінологічної групи прапорщик Олександр Ісаченков зазначив, що кінологам необхідно досконало вивчити звички своїх підопічних та їх характеру. Головне, за його словами, перетворити собаку на надійного помічника.

Він додав, що кінологічна справа завжди йде поруч з бойовою службою військ.