У лютому 2015 року ображений на банки новосибірський фермер вивалив гній перед місцевим відділенням Сбербанк. Куйбишевський суд вирішив оштрафувати сміливця.

У Новосибірську фермера Олександр Бакшаєва оштрафували на 11 тисяч рублів.

Куйбишевський районний суд визнав чоловіка винним по статті "Порушення встановленого порядку організації зборів, мітингу, демонстрації, пікетування". Рішення чинності ще не набуло.

Раніше суд оштрафував на 5,5 тис. рублів помічника фермера, який підвіз воза з гноєм до відділення банку на прохання чоловіка. Суд прийшов до висновку, що тракторист Олександр Латинін порушив вимоги дорожнього знаку "В'їзд заборонено".

13 лютого Бакшаєв привіз на возі купу гною і вивалив її перед будівлею Сбербанку в місті Куйбишев Новосибірської області.

Популярні новини зараз

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Акцію він доповнив плакатами: "Геть кредитне рабство!" та "Банкіри - вороги народу!". Своєю протестною акцією Бакшаєв сподівався погасити частину свого кредиту перед банком.

У Сбербанку дії фермера вважають хуліганськими і образливими. У відповідь співробітники відділення провели в День всіх закоханих, святковий захід - 14 лютого вони дарували квіти жителям міста.