Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомляє про понад тисячу зниклих безвісти осіб в результаті конфлікту на сході України. Про це пише УНН.

"У той час, як понад тисяча осіб зникли безвісти в результаті конфлікту на сході України, Міжнародний комітет Червоного Хреста допомагає людям розшукувати їх зниклих родичів, а органам влади — ідентифікувати залишки", — повідомили в організації.

Зазначається, що комітет також проводить підготовку та надає технічну підтримку судово-медичним установам та неурядовим організаціям, які беруть участь у розшуку, збиранні та ідентифікації останків по обидві сторони від лінії зіткнення.

Читайте також: 14 вантажівок "Червоного Хреста" з гумдопомогою прибули на Донбас

У Міжнародному комітеті наголосили, що сім'ї людей, зниклих безвісти в результаті конфлікту, не мають залишатися без допомоги у пошуках своїх близьких.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

"Потрібна більш злагоджена робота в цьому напрямку. Що стосується МКЧХ, ми готові надати свою підтримку та досвід, щоб допомогти з'ясувати долю зниклих безвісти осіб", — сказала голова офісу МКЧХ в Донецьку Дена Фішер.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Ірина Геращенко повідомляла, що Міжнародний комітет Червоного Хреста днями вперше взяв участь у спецоперації зі звільнення заручників на Донбасі.