У Києві на Софіївській площі з'явилася перша новорічна ялинка.

Дерево вже почали прикрашати, передає Вечірній Київ.

Ялинку прикрашають новорічними гірляндами і святковою ілюмінацією. Навколо дерева встановили хатинки в новорічному оздобленні.

Також до святкового містечка почали доставляти сувеніри та солодощі.

Читайте також: На Новий рік киян чекає 26-метрова ялинка і безліч розваг

Популярні новини зараз
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує
Показати ще

У виданні зазначають, що цього року Різдвяне містечко на площі з'явилося на два тижні раніше, ніж у минулому.

Відзначимо, що головна ялинка України заввишки 26 метрів також з'явиться Софіївській площі. Її офіційне відкриття заплановане на День Святого Миколая, 19 грудня, о 19:00.