У соцмережах опублікували фотографію, на якій продемонстровано, як у Києві пропонують пенсіонерам безкоштовний хліб.

Фото розмістили у спільноті "Типове Голосіїво" в соціальній мережі Facebook.

"Шановні пенсіонери! Щодня зранку в цьому лотку для вас безкоштовний хліб", - свідчить оголошення, яке нібито зфотографоване біля лотка з хлібом в одному з київських магазинів.

"Сподіваюся, що скоро в магазині кожного міста з'явиться такий маленький лоточок з шматочком доброти!" - з оптимізмом прокоментували в інтернеті.

"Уявляю цю бойню вранці біля магазину... У кращому випадку будуть займати чергу з ночі, можливо навіть за місяць", "Побільше б таких місць було, серце рветься дивлячись на наших пенсіонерів. Респект магазину", "Добре, що не сир ... ","У нас в Азербайджані у багатьох магазинах спецвідділ - безкоштовний хліб нужденним. У день можна брати дві штуки. Нужденні самі визначають свої потреби і без питань можуть брати хліб", - відгукнулися про ініціативу з безкоштовним хлібом користувачі соцмережі.

Популярні новини зараз
Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував Пенсіонери отримають по 800 грн щомісяця: кому доплата гарантована Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Показати ще

Читайте також: У київському супермаркеті продавали цукерки з черв'яками

Нагадаємо, днями львівські активісти реалізували відомий заклик "Візьми якщо треба, дай якщо можеш" у проекті "Добра Скриня". Відтепер кожен, хто перебуває у скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині. Або навпаки, залишити їжу нужденним.