На Луганщині немовля назвали на честь воїна-рятівника

поділитись

0

278

2 квітня завдяки героїчному вчинку міліціонера на Луганщині народився хлопчик. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє начальник відділу зв'язків з громадськістю МВС Тетяна Погукай.

Леонід Пантікін ввечері 2 квітня розвозив гуманітарну допомогу жителям зони АТО. В цей час зі станції швидкої допомоги зателефонували і повідомили про серйозну проблему.

У мешканки Комишного починалися пологи і ніхто не погодився відвезти її в лікарню, бо прикордонний з Росією населений пункт знаходиться під постійними обстрілами з боку терористів.

Боєць "Князь" відразу ж відгукнувся на допомогу і поїхав в Комишне з вимкненими фарами, щоб не привертати на себе увагу терористів. У цей момент почався дощ і машина застрягла. Майор міліції не розгубився і попросив про допомогу солдатів батальйону "Львів", які відгукнулися і надіслали військовий джип.

На бойовій машині чоловік і породілля під покровом ночі в сильний дощ пробиралися до лікарні Біловодського району. Лікарі шпиталю по телефону консультували чоловіка про те, як надати першу медичну допомогу породіллі.

Міліціонер заявив, що готовий був особисто приймати пологи, якщо була б така необхідність. Пізно вночі чоловік все ж доставив породіллю в лікарню, де вона успішно народила.

Вранці під час розвезення гуманітарної допомоги жителям Станиці Луганської, Пантікіну подзвонив щасливий батько і повідомив про те, що дитину назвали в його честь - Леонідом і що важить він 2400 грам.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Вибір редакції, Техно
18.11.2017
В мережі обговорюють ставлення працівників київського супермаркету до продавців
0
0
13:33 18.11.2017
Лінч допоможе українцям стати здоровими та щасливими
0
0
00:10 18.11.2017
Ще надходить інформація
0
0
20:20 17.11.2017