Сьогодні вранці в Києві на перехресті вулиць Васильківської та Бубнова (Голосіївський район) сталося ДТП.

Як повідомляє dtp.kiev.ua, частина крана, яку водій КАМАЗа погано закріпив на машині, впала з причепа на навчальний автомобіль "Шевроле Авео", який проїжджав повз.

Людям, що знаходилися в авто, дуже пощастило. Там знаходилися інструктор з водіння та учень. Важка конструкція (вагою п'ять тонн) лише вдарила капот "Шевроле" і впала на асфальт, загородивши частину проїжджої частини.

Як розповідають очевидці, вантажівка рухалася на підйом і тут не витримав трос, яким була закріплена конструкция. На щастя, в аварії лише дивом обійшлося без постраждалих. Поруч з місцем події перебувала також група студентів, і кран ледь не зачепив хлопців, вони в останню мить встигли відскочити вбік.

Читайте також: П'яний чоловік сам кинувся під автівку в Києві і вимагав грошей (фото)

Популярні новини зараз
ТЦК підуть по квартирах: мобілізацію суттєво посилять Мінімалка – 20 000 грн: пенсіонерам встановили нові суми виплат Пекло наближається: накриє хвиля спеки до +48, а ночі не принесуть полегшення Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Показати ще

Попередня причина ДТП - халатність при встановленні та кріпленні нестандартної конструкції.

На місце прибув патруль поліції. Ведеться слідство. Повідомляють, що на Васильківській зараз пробка в обидві сторони.