Киянам відмінять пільги у метро, на черзі пільги на комуналку

поділитись

Понад 368 тисячам громадян відмінять пільги на безкоштовний проїзд у столичному метро. Таке рішення ухвалили Верховна Рада. Вступить у дію воно вже з 1 червня.

"Це вирішили не ми, а Верховна Рада. Пільги будуть відмінені певним категоріям населення, таким як от ветерани праці, діти та учасники війни. Наразі ми готуємо повний список категорій пільговиків, яким буде відмовлено у пільгах", - коментує ситуацію прес-секретар столичного метрополітену Наталя Макогон.

Учасникам АТО пільги обіцяють залишити, але при умові наявності посвідчення учасника бойових дій або військовий квиток із записом про звільнення.

У Департаменті соціальної політики КМДА пояснюють, що безкоштовним проїздом у метро справа не обмежиться.

"Деяким категоріям киян буде відмовлено у пільгах на проїзд комунальним транспортом, також у субсидії при оплаті житлово-комунальних послуг", - каже Світлана Устименко з Департаменту соціальної політики КМДА.

З 1 червня буде скасовано пільги, а з 1 липня реформа та економія розпочнеться в сфері житлово-комунального господарства. Там також готують списки тих, кому буде відмовлено у субсидії. На пільги у столиці можуть розраховувати лише малозабезпечені громадяни.

"Зараз субсидію на житлово-комунальні послуги має понад 50 тисяч киян. Щомісяця за субсидіюванням звертається ще 5-6 тисяч киян", - пояснюють у Департаменті соціальної політики.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вчені заговорили про зміни колишніх стандартів
0
0
13:59 26.04.2018
ТОВ «Анвітрейд» став переможцем у трьох тендерах ПАТ «Укрзалізниця» по 10 000 тон з очікуваною вартістю по 296,4 млн грн
0
0
13:55 26.04.2018
Просити більше перерахованих документів не мають права
0
0
13:07 26.04.2018